ReklamYakala.com bir çok fenomen, ajans ve büyük markalar tarafından ziyaretçi almaktadır. Prestij ve kendi çalışmalarını arttırmak amaçlı sponsorlara ihtiyaç duymaktadır. ReklamYakala bir reklam firması olması ve reklam kaynaklarını kurumsal çözümlerle sizlere en uygun ve hızlı şekillerde sonuç odaklı olarak gösterime sokmaktadır.

728x90-reklam-alani

Sitemizde aylık olarak sponsorluk ücreti ve teklifini en yüksek yapan firmalar ReklamYakala.com tarafından incelemeye alınarak sitede gösterime girer. Reklam seçme ve yayınlama hakkını gizli tutmaktadır. Sponsorluk ve bağış yapmak isteyen kurumlar ve gelişimize etki etmek isteyen kişi/kurumlar içinde alternatif olarak bağış almakta ve gelişimi için devamlılık sağlamaktadır. Bize ulaşın kısmından konu ile alakalı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde sizlere dönüş yapılacaktır. Aykırı firmalar ve illegal sitelerin reklamları gösterime alınmamaktadır.

Sponsor Firmanın Girişi ve Anlaşması

Sponsor firmanın reklam gösterimine girmesi sonrası tüm sosyal medya hesaplarımızda paylaşımı yapılır. Hoş geldin ve gerekli karşılama görselleri ile firmanızın tanınırlığı ve firmalar arası güzel bağları pekiştirmektedir. Sponsor olarak giriş yapmak firmanıza güçlü bir görünüm katar. Firmanıza sponsor link ve sayfalarınızın gösterim sayılarının artmasında büyük etki yaratır.