Logo Tasarım Hizmeti

Bir şirket, kurum veya kuruluş iseniz sizinde bir kurumsal görünüm ve sembollere ihtiyacınız vardır. Firmanıza ait en güzel görünümü kazandırmak için benzersiz çalışmalar için kesinlikle doğru yerdesiniz. Reklamyakala hizmetleri firmanıza en doğru logoyu profesyonel şekilde tasarlar.

Logo Tasarım Ücreti: 249.00 ₺

Reklam Afişleri ve Banner Tasarımları

Reklam afişlerinizi platformlara vermek mi istiyorsunuz ? Bir Afişiniz banner tasarıma mı ihtiyacınız var ? Doğru yerdesiniz ! Reklamyakala hizmetleri sizlere en profesyonel tasarımlar ile dilerseniz adwords dilerseniz dilediğiniz platforma uygun hareketli, hareketsiz tasarımınızı tasarlar !

Standart Afiş-Banner Tasarım Ücreti: 99.00₺

Google Adwords Hizmeti

Adwords hizmeti %10-15 komisyon oranı ile aylık otoriter 100.000 ₺ ve üzeri harcama yapmış hesaplar üzerinden doğrudan belirleyici unsurlar ile doğrudan girişleri yapılır ve dilenirse haftalık olarak raporlama yapılır.

Hesaplarda reklamlar hızlı ve tam nokta hedefi ile belirleyici tüm unsurların önünde tutulur.

Neden Google Adwords?

Ülkemizde kullanıcılarının %90’lık bölümünden fazlası, internette herhangi bir konuyla ilgili araştırma yaparken Google’ı tercih ediyor. Hatta Google kullanımı öyle bir aşamaya gelmiştir ki insanlar her gün giriş yaptıkları internet sitelerini bile Google arama çubuğuna yazarak giriş yapmaktadır.

Bu kadar yaygın kullanım alanı olmasının sonucunda da insanların davranışları, alışkanlıkları, ihtiyaçları hakkında oldukça isabetli gösterimler yapabilmektedir. İsabetli gösterimler, Google aramalarında ön plana çıkan sonuçlara veya reklamlara geri dönüş yüzdesini oldukça arttırmaktadır.

Facebook Ads +(İnstagram)

Platform olarak aşamalı olan Facebook + İnstagram tek bir hedef kitle altında incelemek doğru olacaktır. Bağlantılı iki firma sosyal medya üzerinde en çok kullanılan platformlar içerisindedir.

Bağlantılı olarak Aylık komisyon miktarı %10-15 arası değişkenlik göstermektedir.

Facebook ADS 

  • Bütçenize göre reklam verebilirsiniz.
  • İşletmeniz ile ilgili konulara ilgi duyan kişilere yönelik reklam verebilirsiniz.
  • İşletmenizin sosyal medya hesabını beğenmiş kişilerin çevresindeki kişilere reklam verebilirsiniz.
  • İşletmeniz ile ilgili bölgede oturan kişilere yönelik reklam verebilirsiniz.
  • Türkiye üzerinde sadece belirli bir konuma yönelik reklam verebilirsiniz.
  • Reklam tarihini ve yayınlanma süresini ayarlayabilirsiniz.
  • Reklamlarınız hangi saatler arasında yayınlanacağını seçebilirsiniz.

Paravan Site Hizmeti

Sektördeki öncü rekabetler göz önünde bulundurularak minimum 3 paravan site ile Google page speed ve tamamen optimize 3 ana site ile hedef siteye linkleme ve güçlü sağlam otoriter yükseliş sağlar. Linkwheel ana siteye yükselmesi için yapılan otoriter bir yükseltme paketidir. Tüm siteler ana siteye bağlantı oluşturarak detaylı bir portföy oluşturur.

Paravan Site Hizmeti : 1.499 ₺ (Site başı)

Twitter Fenomen Paketleri

Twitter üzerinde 1-5 Milyon arası Türkiye bazlı kitleye ulaşın ! Reklamınız veya tanıtımlarınız gün içerisinde yer alsın ! Onaylı ve organik hesaplardan reklam hizmeti !

twitter gösterim paketi
twitter gösterim paketi

Twitter Gösterim Paketi Fiyatları

Tamamen onaylı ve Türkiye sosyal medya yüzdesi otoriter influencer hesaplar tarafından ayarlanan reklam çalışmalarıdır. Firmanızın ismini duyurmak için benzersiz fırsat ! Ses olun ve sesinizi duyurun !

tw50

699 ₺

100k twitter reklam

1099 ₺

300k twitter reklam

2499 ₺

500k twitter reklam

4299 ₺

1m gösterim paketi

6199 ₺